Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Francja

Rodzina z Meudon poszukuje Au Pair do 2 dzieci od grudnia 2016. Francuska rodzina zaprosi Au Pair/ Meudon k.Paryża/ grudzień 2016 Nr oferty: 36983/Prowork.com.pl Wymagania: wiek uczestnika Au pair Francja 18 - 29 lat  Dobra znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego Doświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy  ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Zamieszkaj we Francji i szlifuj język! Zostań Fille Au Pair ! Zostań  Au Pair we francuskiej rodzinie od grudnia 2016 na okres 9-12 miesięcy.  Rodzina oczekuje opieki nad 2 chłopców w wieku 6 i 8 lat. Obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi max 35 godzin w tyg. ,zabawa , odprowadzanie dzieci do szkoły , pomoc w odrabianiu lekcji,drobne prace domowe .  Rodzina mieszka w Medon (pod Paryżem). Spełnij swoje marzenia i zamieszkaj we Francji ! Oferujemy: Normal 0 21 W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione: 12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi możliwość nauki języka francuskiego. Kieszonkowe 320 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju  opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji  opłacony bilet na okmunikację miejską  Kontakt: Normal 0 21 Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Francja prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065 skype: prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016. Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...