Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Francja

Opis:

MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:  montaż okien, drzwi  uszczelnianie i izolacja okien  montaż barierek balkonowych, barierek ochronnych, przykręcanie rolet antywłamaniowych Wymagania:  co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku  doświadczenie w pracy na wysokościach  dobra znajomość rysunku technicznego  mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem (zwrot kosztów za dojazd)   Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową zwrot kosztów dojazdu na teren Francji zwrot kosztów dojazdu do pracy zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę – bezpłatne dla pracownika stawka godzinowa 10,50 euro brutto dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto wypłacany w formie premii po przepracowaniu całego kontraktu możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - płatne 25% i 50% więcej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...