Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 października 2016

Zmiany w ustawie CIT, VAT I ORDYNACJI PODATKOWEJ na ROK 2016/ 2017 SZCZ

Kursy i szkolenia zawodowe » Szkolenia prawne

Dodaj do:

Opis:

Witam, przedstawiam ofertę szkolenia które odbędzie się w Szczecinie 3-4.11.2016r. Poniżej kilka informacji:

WSTĘP:
Szkolenie otwarte - Dwudniowe. 3-4.11.2016r.

OFERTA SZKOLENIA:
Szkolenie kompleksowo obejmuje zmiany (CIT, VAT i ORDYNACJI PODATKOWEJ), które weszły w życie w roku 2016, i następnie te uchwalone w tym roku, które wchodzą w życie 1stycznia 2017r.
Dodatkowo wykładowca omówi planowane przez Ministerstwo Finansów zmiany w podatku VAT z projektu z 22września2016 tzw. DUŻA NOWELIZACJA.

CEL SZKOLENIA:
Celem szkolenia jest wyjaśnienie i dokonanie interpretacji nowych i niejasnych przepisów, wskazanie metod prawidłowego rozliczania podatków.
Dodatkowo wykładowca zazwyczaj na prośbę uczestników wskazuje jak unikać odpowiedzialności karnej skarbowej za błędy i pomyłki o które nie trudno zważając na ilość i częstotliwość zmian w przepisach.

RABATY:
Oczywiście także oferujemy rabaty dla drugiej i kolejnej osoby. Cena obejmuje szkolenie dwudniowe od godziny 9:00 do 16:00 wliczając już w to materiały, poczęstunek, obiad i oczywiście certyfikat.
Szkolenie prowadzi praktyk z kilkunastu-letnim doświadczeniem. Więcej informacji przedstawię mailowo.

ZALETY:
Zaletą szkolenia jest prowadzenie zajęć w niewielkich grupach ok. 10-12 uczestników. Szkolenie umożliwia formę dyskusji i materiał omawiany na szkoleniu jest kompleksowy a nie powierzchowny jak w konkurencyjnych ofertach.

INFO:
Istnieje oczywiście możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie szkolenia zamkniętego. Szczegóły takiego szkolenia są omawiane indywidualnie z uwzględnieniem oczekiwań klienta i oczywiście negocjacji ceny.

Zapraszamy.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*
Przepisz tekst z obrazka obok*
 

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...