Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Webmaster, Webdeveloper, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu WEBDEVELOPER z województw: Zobacz ogłoszenia z działu WEBDEVELOPER z miast:

Webdeveloper


Pojęcie zawodu informatyk jest bardzo szerokie i obejmuje wiele specjalizacji. Nadal jednak pokutuje przekonanie, że informatyk to ktoś, kto się po prostu zna na komputerach.


W branży informatycznej określenie informatyk mówi tak samo niewiele, jak pojęcie lekarza w medycynie. Ze względu na dynamiczny rozwój technologii informatycznych rośnie potrzeba zatrudniania informatyków specjalizujących się w określonych zagadnieniach. Jeszcze kilka lat temu najczęściej można było spotkać informatyków serwisantów komputerowych i programistów ze znajomością HTML i CSS. Rozwój internetu i urządzeń mobilnych spowodował, że programiści zdobywali wiedzę w szerokim zakresie, jednak bez określonych specjalizacji. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Największe zapotrzebowanie jest bowiem na programistów z konkretnymi umiejętnościami. W zakresie projektowania czy optymalizacji witryn internetowych wykształciły się wąskie specjalizacje zawodowe, jak choćby webdesigner, webdeveloper czy webmaster. Ponadto wśród webdeveloperów można wyróżnić grafików, programistów, front/back-end developerów czy administratorów baz danych i serwerów. Określenie webdevelopera jest jeszcze mało spotykane. Ogólnie można powiedzieć, że webdeveloper to osoba, która potrafi samodzielnie tworzyć witryny internetowe i aplikacje sieciowe. W pracy webdevelopera nie wystarczy jednak znajomość programowania tylko w HTML i CSS, gdyż języki te pozwalają jedynie na tworzenie stron statycznych. Od webdeveloperów oczekuje się zatem znajomości PHP, Javascript i MySQL. Często wedveloperzy w celu zwiększenia swoich szans na rynku usług, podejmują współpracę z projektantami stron internetowych – webdesignerami. Są i tacy webdeveloperzy, którzy decydują się na działalność freelancerską - poszerzają swoje umiejętności o projektowanie stron i świadczą kompleksowe usługi informatyczne dla klientów. Działalność na własny rachunek wymaga jednak dużego zaangażowania, doświadczenia, samodzielności i przedsiębiorczości. Rynek usług informatycznych jest bardzo wymagający, a klienci szukają firm, które świadczą kompleksową obsługę w zakresie projektowania, tworzenia i administrowania witrynami. Webdeveloperzy są z reguły pasjonatami, dla których programowanie to sposób na życie.

Proszę czekać - ładowanie treści...