tagi ubezpieczenia
praca w sprzedaży
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

Praca Ubezpieczenia OC, AC, Zdrowotne, Nieruchomości - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Zostań agentem Ubezpieczeniowym DAMO

Zostań agentem Ubezpieczeniowym DAMO

Krakówmałopolskie 2018-06-08
znajdzto.pl / ... / Ubezpieczenia / Agent ubezpieczeniowy
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu UBEZPIECZENIA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu UBEZPIECZENIA z miast:

Agent kontra broker

 

Agent ubezpieczeniowy i broker ubezpieczeniowy nie stoją po tej samej strony barykady – mocodawcą pierwszego jest bowiem towarzystwo ubezpieczeniowe, a drugi działa w imieniu kupującego polisę.

 

Na polu ubezpieczeń podstawową różnicą między agentem a brokerem jest podmiot, który reprezentują. Agent zatrudniony jest przez konkretne towarzystwo ubezpieczeniowe i na zasadzie umowy agencyjnej sprzedaje tylko produkty oferowane przez tę jedną firmę. Broker natomiast nie może związać się stosunkiem pracy z żadnym towarzystwem, gdyż jego rolą jest występowanie w imieniu kupującego ubezpieczenie. Dlatego też broker przedstawia swojemu klientowi oferty różnych towarzystw, rekomendując w szczególności tę, która w jego ocenie będzie najkorzystniejsza dla ubezpieczającego się. Ponadto agent sprzedaje gotowe produkty finansowe z puli swojego mocodawcy, przy czym zazwyczaj zna bardzo dobrze jego wachlarz ofertowy. Broker natomiast dopasowuje ubezpieczenie pod indywidualne potrzeby klienta, wybierając je z szerokiej gamy ofertowej różnych towarzystw. Szuka propozycji, która gwarantuje największą ochronę i zabezpieczenie finansowe przy najniższej stawce – przynajmniej tak powinien działać zgodnie z ideą zawodu. By jednak zostać brokerem należy zdać egzamin przed Komisją Egzaminacyjną dla Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Proszę czekać - ładowanie treści...