Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Logistyka, zakupy, transport, spedycja - oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Kierowca CE, 2100/ 2300 Euro na rękę, bez języka, Dortmund, plandeka

Kierowca CE, 2100/ 2300 Euro na rękę, bez języka, Dortmund, plandeka

Łódźłódzkie 2018-07-27
znajdzto.pl / ... / Transport, Logistyka, Spedycja / Kierowca
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu TRANSPORT, LOGISTYKA, SPEDYCJA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu TRANSPORT, LOGISTYKA, SPEDYCJA z miast:

Praca w logistyce, transporcie i spedycji

 

Rozwój branży transportowej i współpraca międzynarodowa firm różnych sektorów powoduje, że wciąż utrzymuje się zapotrzebowanie na specjalistów, pracowników fizycznych i absolwentów, którzy wiążą karierę z transportem, spedycją i logistyką.

 

Obecnie najczęściej poszukiwani są logistycy, kierowcy, specjaliści ds. zakupów, a także spedytorzy, kurierzy, kierownicy logistyki i dyspozytorzy. Coraz większą popularnością cieszy się zawód technika logistyki. Absolwenci mają bowiem duże perspektywy rozwoju i znalezienia zatrudnienia. Praca logistyka w firmie transportowej jest kluczowa dla dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Zajmuje się on bowiem synchronizacją wszystkich jednostek organizacyjnych i narzędzi w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów finansowych związanych z dystrybucją i sprzedażą towaru.
Logistycy mogą pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest efektywne planowanie, prognozowanie popytu czy planowanie zakupów. Logistycy są potrzebni w handlu elektronicznym, w zarządzaniu programami, które wspomagają dystrybucję, przy planowaniu produkcji i gromadzeniu zapasów, w zarządzaniu transportem wewnętrznym czy przy gospodarce odpadami. Innym rodzajem pracy związanej z transportem jest spedycja.
Często stanowisko spedytora podejmują absolwenci filologii, którzy dość łatwo odnajdują się w branży TLS. O ile początkującym spedytorom nie stawia się wielu wymagań, to w krótkim czasie można się przekonać, że jest to zajęcie, która wymaga pracy pod presją czasu i odpowiedzialności w podejmowaniu szybkich decyzji. W pracy spedytora liczą się także umiejętności analityczne, interpersonalne i wielozadaniowość. Niezbędna może się okazać  znajomość języków obcych i zdolności negocjacyjne. Często więc dopiero praktyka i doświadczenie weryfikuje predyspozycje danej osoby do pracy spedytora i logistyka.

 

 

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...