Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Szkolenia sprzedażowe, szkolenia handlowe - nauka - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Kurs szkolenie sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej, 28 listopada 2020 Słupsk

Kurs szkolenie sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej, 28 listopada 2020 Słupsk

Gdańskpomorskie 2020-10-27
znajdzto.pl / ... / Kursy i szkolenia zawodowe / Szkolenia sprzedażowe
Kurs szkolenie sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej, 7 listopada 2020r. GDAŃSK

Kurs szkolenie sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej, 7 listopada 2020r. GDAŃSK

Gdańskpomorskie 2020-10-25
znajdzto.pl / ... / Kursy i szkolenia zawodowe / Szkolenia sprzedażowe
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE z miast:

Szkolenia sprzedażowe

 

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców i sprzedawców stanowią formę inwestycji, która przyczynia się do wzrostu efektywności sprzedaży i wydajności pracowników.

 

Na portalach ogłoszeniowych znajdziemy bardzo dużo ofert zatrudnienia dla specjalistów ds. sprzedaży, przedstawicieli handlowych, doradców handlowych, ekspedientek czy sprzedawców. Wszystkie te stanowiska funkcjonują w branży handlowej. Firmy oferujące produkty i usługi ciągle poszukują doświadczonych i zdolnych sprzedawców, którzy potrafią przeprowadzić efektowną prezentację, mają dar przekonywania, zdolności negocjacyjne i wykazują dużą skuteczność w rozmowach z klientami. Warto pamiętać jednak, że nikt nie rodzi się dobrym handlowcem. Wymagane są do tego szkolenia, które dobrze jest odbywać systematycznie, co pozwala wzmocnić dotychczasowe umiejętności i nabyć nową wiedzę. Obecnie oferta szkoleń sprzedażowych jest bardzo bogata, na bieżąco aktualizowana i tworzona na indywidualne potrzeby klientów i firm handlowych. Szkolenia sprzedażowe skierowane są dla handlowców różnego szczebla – przedstawicieli handlowych, menedżerów sprzedaży, jak i zespołów sprzedaży. Tematy szkoleń dotyczą m.in. asertywności handlowca, negocjacji handlowych, obrony cen,  przygotowania oferty handlowej, profesjonalnej obsługi klienta, jak również aspektów psychologicznych w sprzedaży, przebiegu rozmowy handlowej. Organizowane są także warsztaty dla szefów w zakresie m.in. trudnych rozmów handlowych, zarządzania zespołem handlowym czy motywowania bez finansów w dziale sprzedaży.

 

Proszę czekać - ładowanie treści...