Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne, pozostałe oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Key Account Manager - Oferta z Jobs.pl

Key Account Manager - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2020-10-27
znajdzto.pl / ... / Sprzedaż, Przedstawicielstwo / Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne
Key Account Manager / Junior Key Account Manager - Oferta z Jobs.pl

Key Account Manager / Junior Key Account Manager - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2020-10-26
znajdzto.pl / ... / Sprzedaż, Przedstawicielstwo / Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAŻ, PRZEDSTAWICIELSTWO - INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAŻ, PRZEDSTAWICIELSTWO - INNE z miast:

Tradycja zawodu sprzedawcy


Zawód sprzedawcy jest jednym z najstarszych zawodów i do dziś należy do najczęściej wykonywanych i popularnych. Zawsze bowiem będzie zapotrzebowanie na sprzedawców.


Na przestrzeni lat sprzedaż przybierała różne formy. Z początkiem XIX wieku dominowali domokrążcy, inaczej mówiąc, akwizytorzy i przedstawiciele, którzy chodzili z towarami od drzwi do drzwi. Tradycyjna forma sprzedaży, która jest nam obecnie znana najbardziej, najszybciej ukształtowała się w Stanach Zjednoczonych. Dynamiczny rozwój produkcji i przemysłu spowodował wykształcenie się nowoczesnych systemów sprzedaży, co wpłynęło także na szybkość zmian zachodzących w systemie sprzedaży i obrotem towarami w innych krajach na świecie. Korzystne warunki do rozwoju handlu i różnego rodzaju form i metod sprzedaży wynikały z faktu, iż nie było dużych różnic klasowych w społeczeństwie, każdy mógł podejmować działalność handlową i panowały warunki sprzyjające rozwojowi zdolności kupieckich. Na przełomie XIX i XX wieku nastąpił rozwój nowoczesnego zarządzania sprzedażą. Pojawienie się znanych dziś marek producentów spowodowało konieczność wprowadzenia handlu zorganizowanego. Wówczas przedstawicielami handlowymi i sprzedawcami byli wyłącznie mężczyźni, także ze względu na trudne warunki pracy. Sprzedawcy byli bowiem bardziej zdani na siebie i na własną przedsiębiorczość. Obecnie funkcjonujące systemy sprzedaży pozwalają na skuteczne zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych, a także prognozowanie wyników sprzedaży i planowanie kolejnych strategii sprzedażowych.


Proszę czekać - ładowanie treści...