Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Sprzedaż, handel - oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Sales Manager (CIS region) - Oferta z Jobs.pl

Sales Manager (CIS region) - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2019-05-17
znajdzto.pl / ... / Sprzedaż, Przedstawicielstwo / Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne
Country Head (CIS region) - Oferta z Jobs.pl

Country Head (CIS region) - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2019-05-17
znajdzto.pl / ... / Sprzedaż, Przedstawicielstwo / Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne
zatrudnię sprzedawcę do sprzedaży owoców sezonowych

zatrudnię sprzedawcę do sprzedaży owoców sezonowych

Bydgoszczkujawsko-pomorskie 2019-05-16
znajdzto.pl / ... / Sprzedaż, Przedstawicielstwo / Ekspedientka
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAŻ, PRZEDSTAWICIELSTWO z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAŻ, PRZEDSTAWICIELSTWO z miast:

Wymagająca praca handlowca

 

Branża handlowa to niełatwy kawałek chleba. Można mieć jednak pewność, że na dobrego  sprzedawcę i handlowca zawsze będzie zapotrzebowanie.

 

Jeszcze kilkanaście lat temu potrzebne produkty można było kupić jedynie w sklepach stacjonarnych. Rozwój gospodarczy, otwarcie się polskiego handlu na rynki światowe, powszechność internetu i telefonów spowodowały, że tradycyjny handel stał się tylko jedną z form sprzedaży towarów i usług. Każdy sposób oferowania produktów wymaga zatrudnienia osoby odpowiednio do tego przygotowanej.
Obecnie więcej niż połowa ogłoszeń o zatrudnieniu dotyczy właśnie sektora handlu i marketingu. Mimo tak dużej ilości ofert dla sprzedawców, nie tak łatwo podjąć pracę w tej branży i się w niej utrzymać. Nie jest bowiem łatwo być dobrym i skutecznym sprzedawcą. Dla pracodawców liczą się nie tylko kwalifikacje i zdobyte doświadczenie, ale także indywidualne predyspozycje kandydata.
Dobrym sprzedawcą może być bowiem osoba, która wprawdzie nie ukończyła szkoły handlowej, ale lubi kontakt z ludźmi, ma dar przekonywania i jest odporna na stres. Firmy poszukujące przedstawicieli handlowych nastawione są z kolei na szybkie i wysokie wyniki sprzedaży.
Często kandydaci na przedstawicieli handlowych wysyłani są do klientów firmy jeszcze przed weryfikacją umiejętności kandydatów. Jest to najmniej skuteczny sposób na pozyskanie dobrego pracownika. Brak przygotowania przez kandydata i rzucenie go na „głęboką wodę” może znacznie zmniejszyć jego motywację, nie mówiąc o ryzyku firmy, która może w ten sposób zepsuć sobie wizerunek w oczach klientów. Kluczem do osiągnięcia satysfakcji w zawodzie sprzedawcy jest więc traktowanie klienta jako celu samego w sobie, a nie środka do osiągnięcia celu. Dzięki takiej postawie można z powodzeniem budować długotrwałe i dobre relacje z odbiorcami.

Proszę czekać - ładowanie treści...