tagi sprzedam biznes
praca kierowca
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Sprzedam biznes - oferty pracy, wspólpraca - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Praca w domu , zarabianie w internecie , auta firmowe

Praca w domu , zarabianie w internecie , auta firmowe

Warszawamazowieckie 2018-12-13
znajdzto.pl / ... / Współpraca / Sprzedam Biznes
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAM BIZNES z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZEDAM BIZNES z miast:

Jak dobrze sprzedać biznes?


Sprzedaż własnej firmy to nie łatwa sprawa. Na sumę dotychczasowych osiągnięć wpływa nie tylko działalność właściciela, ale także działania poprzedników, rodziny i pracowników.


Sprzedaż biznesu powinna nastąpić w momencie, gdy jest on najwięcej warty. Jednak do sprzedaży biznesu może dojść w różnych momentach – gdy właściciel jest w trudnej sytuacji życiowej, interes nie przynosi dochodu lub firma jest nieodpowiednio zarządzana. Zdarza się także, że firmę dziedziczymy i nie czujemy się zdolni do jej prowadzenia. Sprzedaż biznesu to nie to samo co wystawienie na sprzedaż maszyny czy samochodu. Jeśli nie mamy doświadczenia w tego typu transakcjach, warto rozważyć zwrócenie się o pomoc do firmy konsultingowej lub firmy specjalizującej się w zarządzaniu procesem sprzedaży małych i średnich przedsiębiorstw. Przy sprzedaży biznesu ważne jest po pierwsze zaprezentowanie firmy korzystnie dla nabywcy. Podkreślić należy konkurencyjność firmy, lokalizację, współpracę z kontrahentami, wielkość przychodów i strategie marketingowe. Ważne jest także przedstawienie kupującemu realne możliwości rozwoju. Warto przygotować dedykowany biznesplan, który pozwoli oszacować zainteresowanemu zwrot poniesionych kosztów w najbliższych latach. Trzecim krokiem powinno być dokładne przegotowanie się do negocjacji. Przy sprzedaży biznesu ważne jest określenie przez właściciela, w jakim celu sprzedaje firmę, jakiej ceny oczekuje i czy w grę wchodzi np. współudział. Negocjacje to najtrudniejsza część całego procesu sprzedaży biznesu, dlatego warto prowadzić rozmowy z kilkoma zainteresowanymi. Pomocne może być skorzystanie z profesjonalnego treningu negocjacji.

Proszę czekać - ładowanie treści...