tagi sprzątanie, opieka, pomoc domowa - inne
zatrudnię opiekunkę, emerytka podejmie pracę
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa - inne, pozostałe oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Opiekunka

Opiekunka

Lipskomazowieckie 2020-10-04
znajdzto.pl / ... / Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa / Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa - inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTANIE, OPIEKA, POMOC DOMOWA - INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTANIE, OPIEKA, POMOC DOMOWA - INNE z miast:

Dobra opieka i pomoc zawsze w cenie


Postęp w medycynie, dostęp do nowoczesnych leków powoduje wydłużenie średniej długości życia. To sprawia, że starsi ludzie coraz częściej potrzebują osób w sile wieku, które się nimi zaopiekują.


Rola zawodów związanych z opieką, domową pomocą czy sprzątaniem będzie sukcesywnie rosła. Z jednej strony należałoby się cieszyć, że średnia długości życia wydłuża się, jednocześnie jednak zmniejsza się liczba urodzeń w Polsce. Już teraz polskie społeczeństwo określane jest jako „starzejące się”. Rolą młodych ludzi w niedalekiej przyszłości będzie przejęcie opieki nad starszym pokoleniem w znacznie większym zakresie niż obecnie. Ważne jest jednak, aby starszym ludziom także umożliwić dostęp do nowoczesnych metod opieki i rehabilitacji, co pozwoli im zachować zdrowie i kondycję do późnych lat i zapewnić samodzielność. Jednak wydolność organizmu mimo wszystko z wiekiem się obniża. Już teraz wśród ogłoszeń o zatrudnieniu można znaleźć wiele ofert dla opiekunów, sprzątaczek i pomocy domowych. Starsi ludzie chętnie korzystają z pomocy osób, które dorywczo są chętne pomagać w pracach domowych, sprzątaniu, zakupach i przy okazji dotrzymają towarzystwa. Wśród zawodów związanych z opieką zaczyna się wykształcać zawód opiekuna osób starszych, który obejmuje wiedzę z zakresu psychologii, pielęgnacji, rehabilitacji, dietetyki, ale także organizacji czasu wolnego. Z pewnością zawód opiekuna osób starszych będzie nabierać znaczenia. Z usług opiekunów osób starszych korzystają m.in. rodziny, w których nie ma możliwości opiekowania się na co dzień starszym członkiem rodziny. Istnieje zatem możliwość zapewnienia opieki seniorowi zarówno na stałe, jak i w określonych godzinach.

Proszę czekać - ładowanie treści...