Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Sprzątaczka, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Zatrudnimy osobę do sprzątania sklepu odzieżowego

Zatrudnimy osobę do sprzątania sklepu odzieżowego

Włocławekkujawsko-pomorskie 2020-08-04
znajdzto.pl / ... / Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa / Sprzątaczka
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTACZKA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTACZKA z miast:

Pracownik usług czystościowych

 

Wykształcenie minimum średnie, co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, pozytywne nastawienie do pracy, ukierunkowanie na realizację celów, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego – tak coraz częściej sformułowane są ogłoszenia o naborze na stanowisko… sprzątaczki.

 

Wykształcenie, doświadczenie, komunikatywność, a do tego sumienność, dokładność, pełna dyspozycyjność – wbrew pozorom to nie żart, że takie oczekiwania wobec kandydatek i kandydatów na stanowisko sprzątaczki i sprzątacza mają obecnie pracodawcy. W zamian, jeśli ma się szczęście, oferują umowę o pracę, przyjemną atmosferę i pensję równoważną z najniższą krajową plus ewentualne premie za dodatkowe zadania wymagające większej sprawności fizycznej. Zwykle są to jednak znacznie gorsze warunki – umowa zlecenie połączona z niską stawką godzinową. Szacuje się, że w Polsce w charakterze sprzątaczki lub sprzątacza pracuje około 400 tys. osób. W tym lwia część na czarno – w prywatnych domach czy niewielkich firmach, zarabiając 10-15 zł za godzinę. Rynek sprzątania na wschodzie Polski i w stolicy został opanowany przez Ukrainki.

Nowa nomenklatura dotarła również na grunt sprzątania. Poprawność polityczna wymaga obecnie, by sprzątaczki nie nazywać sprzątaczką, ale pracownikiem usług czystościowych.

Proszę czekać - ładowanie treści...