Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

SKUP ŻYTA

Sadki

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Sprzątaczka, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Szukam Osoby do sprzątania

Szukam Osoby do sprzątania

Gdańskpomorskie 2018-10-17
znajdzto.pl / ... / Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa / Sprzątaczka
Pracownik Porządkowy

Pracownik Porządkowy

Gdańskpomorskie 2018-08-30
znajdzto.pl / ... / Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa / Sprzątaczka
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTACZKA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPRZĄTACZKA z miast:

Pracownik usług czystościowych

 

Wykształcenie minimum średnie, co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, pozytywne nastawienie do pracy, ukierunkowanie na realizację celów, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego – tak coraz częściej sformułowane są ogłoszenia o naborze na stanowisko… sprzątaczki.

 

Wykształcenie, doświadczenie, komunikatywność, a do tego sumienność, dokładność, pełna dyspozycyjność – wbrew pozorom to nie żart, że takie oczekiwania wobec kandydatek i kandydatów na stanowisko sprzątaczki i sprzątacza mają obecnie pracodawcy. W zamian, jeśli ma się szczęście, oferują umowę o pracę, przyjemną atmosferę i pensję równoważną z najniższą krajową plus ewentualne premie za dodatkowe zadania wymagające większej sprawności fizycznej. Zwykle są to jednak znacznie gorsze warunki – umowa zlecenie połączona z niską stawką godzinową. Szacuje się, że w Polsce w charakterze sprzątaczki lub sprzątacza pracuje około 400 tys. osób. W tym lwia część na czarno – w prywatnych domach czy niewielkich firmach, zarabiając 10-15 zł za godzinę. Rynek sprzątania na wschodzie Polski i w stolicy został opanowany przez Ukrainki.

Nowa nomenklatura dotarła również na grunt sprzątania. Poprawność polityczna wymaga obecnie, by sprzątaczki nie nazywać sprzątaczką, ale pracownikiem usług czystościowych.

Proszę czekać - ładowanie treści...