Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Specjalista ds. badań i rozwoju - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Technolog bez doświadczenia (geologia, górnictwo) - Oferta z Jobs.pl

Technolog bez doświadczenia (geologia, górnictwo) - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2018-05-21
znajdzto.pl / ... / Badania i Rozwój / Specjalista ds. badań i rozwoju
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SPECJALISTA DS. BADAŃ I ROZWOJU z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SPECJALISTA DS. BADAŃ I ROZWOJU z miast:

 

Specjalista ds. badań i rozwoju

 

 

Każda prężnie rozwijająca się firma lub taka, która planuje wejść na rynek z nowym produktem, zatrudnia w swoich szeregach specjalistów ds. badań i rozwoju.

 

Specjaliści ds. badań i rozwoju prowadzą badania nad nowymi produktami oraz nad ulepszeniem towarów z aktualnej oferty firmy. Odpowiedzialni są także za usprawnianie procesów produkcyjnych, co wpływa na wydajność, efektywność i rentowność firmy. Specjaliści ds. badań i rozwoju firmy mają obowiązki uzależnione od profilu działalności danego przedsiębiorstwa. Ogólnie wykonują prace badawcze zlecone przez przełożonego, prowadzą dokumentację związaną z postępem badań, z opracowywaniem nowych projektów i wynikami ich wdrażania. Specjaliści ds. badań i rozwoju współpracują także z innymi ośrodkami naukowo-badawczymi. Na stanowisko specjalisty ds. badań i rozwoju mogą ubiegać się osoby z wykształceniem wyższym technicznym, najlepiej z minimum 4-letnim doświadczeniem.
Osoba taka musi znać normy i procedury linii ISO, systemy jakości. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego. Pożądaną cechą u kandydatów na to stanowisko jest umiejętność pracy w zespole, podejmowania inicjatywy, kreatywność i twórcze podejście do zleconych zadań. W prasie  i internecie można spotkać się także z angielskim określeniem tego stanowiska – research and development manager lub R&D Manager. Przełożonym specjalisty ds. badań i rozwoju jest dyrektor działu R&D, dyrektor generalny lub dyrektor zarządzający. Podwładnymi mogą być z kolei laboranci, specjaliści ds. jakości, technolodzy, kontrolerzy. Praca w dziale badań i rozwoju daje wiele możliwości rozwoju i realizacji kariery zawodowej. 

Obecnie wiele zagranicznych i polskich prężnie rozwijających się firm poszukuje specjalistów ds. badań i rozwoju. Na portalach zamieszane są oferty m.in. dla inżynierów ds. analizy kodu źródłowego, inżynierów business intelligence, specjalistów ds. analizy sensorycznej, laborantów, młodszych specjalistów ds. rozwoju, menedżerów w dziale kontroli i zarządzania ryzykiem, dyrektorów ds. strategicznego rozwoju czy ekspertów ds. preformulacji.

Proszę czekać - ładowanie treści...