Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kursy i szkolenia » Kursy językowe

  • Województwo śląskie
  • Miejscowość Tarnowskie Góry

Opis:

Zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu Żak na kurs języka niemieckiego! Zapraszamy chętnych na szybki, profesjonalny kurs języka niemieckiego w wymiarze 90h. Kurs odbywa się na poziomie podstawowym, dla osób początkujących. *Specjalna cena dla naszych słuchaczy : 420zł. Zapisz się na dowolny kierunek i skorzystaj z promocji! Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej w zakładce Oferta/Kursy: http://tarnowskie-gory.zak.edu.pl/ Odwiedź nasz sekretariat: ul. Sobieskiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry Lub zadzwoń pod numer telefonu: 32 285 34 12 Zostały ostatnie wolne miejsca, nie czekaj - Zapisz się już dziś ! ZAPRASZAMY!!!

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Jeśli nie studia to co?
Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...

Proszę czekać - ładowanie treści...