Współpraca » Inwestycje, Współpraca

  • Województwo śląskie
  • Miejscowość Katowice

POZABANKOWE ROZNE EXPRESOWE POZYCZKI TEZ dla ZADLUZONYCH BEZ ZDOLNOSCI BIK ZUS US KRD Pozyskanie dużego kapitału DOFINANSOWANIE,ODDLUZENIE.krajowe szybkie rozne pozyczki pozabankowe tez BEZ WERYFIKACJI NA DOWOD BEZ ZASWIADCZEN dla zadluzonych bez zaswiadczen>bik>krd>zus>us dla osob,rolnikow firm bezrobotnych. Antywindykacja, splata komornikow, windykacje, uzyczenia hipotek, zmniejszenie rat, rozne możliwości wyscia z dlugow prawna redukcja,weryfikacja umow, ugody . Doradze pomoge konsultacje rozne możliwości pozabankowych rozwiazan wyjścia z dolka finansowego. Chwilowki 30 rozne expresowe POZABANKOWE dla osob, firm, rolnikow bez zdolnosci, BIK,KRD, ZUS, US, Rozwiazywanie problemów dla kazdego POZYCZKI PRYWATNE pod zastaw nieruchomosci komercyjnej, domu, mieszkania, gruntu, lokalu, pojazdu, lokat, weksli Kontakty od 30 roznych firm,grup kapitałowych,funduszy,inwestorow Ustawienie biznesu, rozwiniencie, uruchomienie. Refinansowanie komercyjnych zadluzen. Pozyskanie duzego zagranicznego kapitalu. Finansowanie w 100% calej inwestycji, roznych przedsiewziec na nowa spolke celowa , start-up. Przystapie do spolki. Zakup, komercyjny, budowa, rozne projekty ekologiczne, innowacyjne, developerskie, cale fabryki, produkcje, kompleksy hotelowe spa, biurowce, galerie i inne inwestycje. BEZPOSREDNIE rozne SFINANSOWANIE zagraniczne roznych INWESTYCJI Rozne mozliwosci, szerokie kontakty krajowe i zagraniczne. Nawiaze wspolprace. Oczekuje propozycji Kontakt telefoniczny + spotkanie

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...