Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 11 stycznia 2018

Przedstawiciel handlowy, doradca klienta

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Przedstawiciel handlowy

Dodaj do:

Invest Finance jest firmą działającą w sektorze pożyczek krótkoterminowych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby ze Słupska lub okolic do pracy w charakterze przedstawiciela handlowego

Wymagania:
- Warunek konieczny: Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- Dyspozycyjność,
- Uczciwość,
- Sumienność,
- Podstawowa znajomość pakietu office,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WYSTARCZĄ CHĘCI DO PRACY

Obowiązki:
- Promocja i pozyskiwanie nowych klientów( m.in. kolportaż ulotek i rozwieszanie plakatów),
- Dbanie o aktualnych klientów,
- Monitorowanie działań konkurencji w regionie,
- Bezpośrednia analiza sytuacji materialnej klienta,
- Udzielanie pożyczek,
- Dbanie o terminowość wpłat od klientów,
- Monitowanie nieterminowych klientów,
- Prowadzenie codziennych sprawozdań z działań.

Oferujemy:
- Stałą pracę
- Umowę o pracę na czas nieokreślony poprzedzona okresem próbnym
- Narzędzia do pracy (samochód służbowy i telefon)
- Stałe wynagrodzenie + prowizja + premia uzależniona od zaangażowania

Kandydatów proszę o wysłanie CV (WRAZ ZE ZDJĘCIEM) oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila

rekrutacja@invest-finance.pl

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO
Zaznaczamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów

Twój e-mail*
Twoje imię i nazwisko*
Twoja wiadomość do pracodawcy*

Dołącz swoje CV
Pliki w formatach: pdf, doc, docx, odt. Maksymalny rozmiar pliku to 5MB.

List motywacyjny
Przepisz tekst z obrazka obok*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii