Transport, Logistyka, Spedycja » Kierowca

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Rumia

W związku z zakupem nowych pojazdów Zatrudnimy kierowców C+E, Oferujemy: -pracę zgodnie z czasem pracy i jazdy - stała wysoką pensję ( Diety, ryczałt i inne dodatki od 6100 netto 3/1, 7100 netto 4/1 ) -system 3/1, 4/1, 6/2 lub do uzgodnienia -prace w kółkach SE-DK-NL-BE -termin owe wypłaty -prace na nowym sprzęcie ( ciągniki siodłowe + naczepy firanki ) Ciągniki Renault T-High 480 euro6 w wysokich kabinach lodówka itp -stałe zatrudnienie przez cały rok -ubezpieczenia grupowe - wyjazd z bazy i powrót na bazę firmowym busem -przyuczymy także nowych kierowców do zawodu Wymagamy: -prawo jazdy C+E Wiecej informacji udzielimy telefonicznie 604542207