Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kursy i szkolenia zawodowe » Kursy kosmetyczne

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Kwidzyn

Opis:

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK zaprasza na kurs „Stylizacji i przedłużania paznokci” Dłonie są wizytówką człowieka. Zadbaj o to by były piękne. • W programie m.in. zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, manicure, pedicure, wykonywanie zabiegów przedłużania paznokci metodą akrylową i żelową, zdobienie, manicure hybrydowy. • Przygotujemy Cię do podjęcia pracy manicurzystki i pedicurzystki. Nauczymy też praktycznych umiejętności stylizacji dłoni i przedłużania paznokci. Wszystkie materiały w cenie kursu. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN potwierdzające zdobytą wiedzę i posiadane umiejętności. * specjalna promocja dla słuchaczy Żaka. Cena: 350zł. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej w zakładce Oferta/Kursy: http://kwidzyn.zak.edu.pl/ Odwiedź nasz sekretariat: ul. Chopina 26, 82-500 Kwidzyn Lub zadzwoń pod numer telefonu: 55 275 96 66 Nie trać okazji! - Zapisz się na kurs już dziś ! ZAPRASZAMY!!!

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Jeśli nie studia to co?
Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...

Proszę czekać - ładowanie treści...