Kursy i szkolenia zawodowe » Szkolenia prawne

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Gdańsk

Witam, przedstawiam ofertę szkolenia które odbędzie się w Gdańsku 26-27.10.2016r. Poniżej kilka informacji: WSTĘP: Szkolenie otwarte - Dwudniowe. 26-27.10.2016r. OFERTA SZKOLENIA: Szkolenie kompleksowo obejmuje zmiany (CIT, VAT i ORDYNACJI PODATKOWEJ), które weszły w życie w roku 2016, i następnie te uchwalone w tym roku, które wchodzą w życie 1stycznia 2017r. Dodatkowo wykładowca omówi planowane przez Ministerstwo Finansów zmiany w podatku VAT z projektu z 22września2016 tzw. DUŻA NOWELIZACJA. CEL SZKOLENIA: Celem szkolenia jest wyjaśnienie i dokonanie interpretacji nowych i niejasnych przepisów, wskazanie metod prawidłowego rozliczania podatków. Dodatkowo wykładowca zazwyczaj na prośbę uczestników wskazuje jak unikać odpowiedzialności karnej skarbowej za błędy i pomyłki o które nie trudno zważając na ilość i częstotliwość zmian w przepisach. RABATY: Oczywiście także oferujemy rabaty dla drugiej i kolejnej osoby. Cena obejmuje szkolenie dwudniowe od godziny 9:00 do 16:00 wliczając już w to materiały, poczęstunek, obiad i oczywiście certyfikat. Szkolenie prowadzi praktyk z kilkunastu-letnim doświadczeniem. Więcej informacji przedstawię mailowo. ZALETY: Zaletą szkolenia jest prowadzenie zajęć w niewielkich grupach ok. 10-12 uczestników. Szkolenie umożliwia formę dyskusji i materiał omawiany na szkoleniu jest kompleksowy a nie powierzchowny jak w konkurencyjnych ofertach. INFO: Istnieje oczywiście możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie szkolenia zamkniętego. Szczegóły takiego szkolenia są omawiane indywidualnie z uwzględnieniem oczekiwań klienta i oczywiście negocjacji ceny. Zapraszamy.

Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...