Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne » Inne - różne

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Gdańsk

Opis:

Oferuję współpracę przy dochodowym projekcie internetowym. Nie wymagam doświadczenia ani wykształcenia, wszystkiego Ciebie nauczę. Na start możesz zarobić nawet 1600 złotych bez polecania, nie musisz inwestować żadnych pieniędzy. Docelowo możliwe zarobki w wysokości nawet 5-6 tysięcy miesięcznie zależne oczywiście od zaangażowania i ilości włożonego czasu. Cały system jest powielany przez kolejne osoby, tzn. Ty zarobisz swoje pieniądze, następne osoby wykonując te same czynności zarabiają, a Ty otrzymujesz z tego tytułu prowizję. Tak więc zarabiasz i uczysz innych tego samego. Proste prawda? Nie jest to żadna piramida, klikanie w reklamy, hazard, inwestowanie itp. Co oferujemy: - pracę w domu przy komputerze - gotowy system, który prowadzi Cię krok po kroku do celu - szkolenia z zakresu marketingu i promocji w internecie - wsparcie moje oraz całej grupy, w tym liderów projektu - nic nie inwestujesz (brak ryzyka) - możesz zarobić jednorazowo lub zarabiać regularnie budując swój system Wymagania: - otwarty umysł:) - konsekwencja w działaniu i silna motywacja do osiągnięcia sukcesu:) - stały dostęp do internetu - wiek między 21 a 65 lat - polskie obywatelstwo - umiejętność obsługi komputera i poruszania się w internecie - wymagany udokumentowany dochód (umowa o pracę, dzieło, zlecenie, emerytura, renta, działalność) - jest to potrzebne w początkowej fazie współpracy Więcej informacji otrzymasz drogą mailową. Proszę nie wysyłać CV.

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...