Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kursy i szkolenia » Inne

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Człuchów

Opis:

Uprzejmie informujemy o realizacji projektu pn.: „Czas na zmianę!”. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020, Działanie 5.6 Adaptacyjność pracowników. Projekt ukierunkowany jest na poprawę sytuacji na rynku pracy dla 16 osób zwolnionych, które utraciły pracę (osoby bezrobotne) z przyczyn niedotyczących pracownika lub zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia w wyniku procesów rekrutacyjnych, adaptacyjnych i modernizacyjnych przedsiębiorstwa. Wsparciem objęci zostaną wyłącznie mieszkańcy powiatu człuchowskiego. W ramach projektu uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z kursów zawodowych wraz z zagwarantowaniem stażu pracy lub przyznania dotacji inwestycyjnej na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz finansowego wsparcia pomostowego. Wsparcie jest finansowane w 100 % ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Ponadto informujemy, że rekrutacja uczestników projektu „Czas na zmianę!” jest już rozpoczęta i potrwa do końca listopada 2017. W przypadku pytań i uzyskania informacji o projekcie prosimy o kontakt:  Biuro projektu: ul. Zamkowa 15A (1 piętro, pokój nr 1), 77-300 Człuchów  Telefon: 500-552-926  E-mail: efs@a-projekt.eu Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Jeśli nie studia to co?
Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...

Proszę czekać - ładowanie treści...