Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Czapielsk

Opis:

Pracownika fizycznego zatrudnię w charakterze stajennego do pracy przy 10 koniach w Czapielsku (23 km od Gdańska). Wymagania: niepijący, łagodny dla zwierząt, uczciwy, obowiązkowy, dyspozycyjny. Wiek do 65 lat. Obowiązki; codzienna opieka nad zwierzętami mieszkającymi w stajni (10 koni, dwie kozy, owca, 2 koty, królik), karmienie i pojenie zwierząt, wypuszczanie zwierząt na pastwiska/padoki, sprzątanie stajni i ścielenie, wykładanie paszy, utrzymywanie porządku na placach paszowych, w paszarni, na terenie całej stajni i w pomieszczeniu pracowniczym, latem (ponieważ konie nie stoją w stajniach) pomocnicze prace ogrodowe i naprawcze. Zamieszkanie na miejscu.

Ciekawe oferty z tego działu:
Pomocnik Elektryka
Szukam osoby do pomocy przy układaniu instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych. Praca na zlecenia. Płatne tygodniówki. Nie wymagam doświadczenia. Zapewniam transport i doszkolenie.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...