Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 sierpnia 2018

Au Pair Gap Year USA i Europa z Native Speakerami 2018!

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • MiejscowośćNowy Jork
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Au Pair Gap Year USA i Europa z Native Speakerami. Wakacje nie muszą się kończyć! Leć na rok do USA czy kilka miesięcy do UK czy Szwajcarii! Prosta procedura i aplikacja online z Prowork Au Pair! Porównaj i wybierz najlepszą ofertę dla siebie

Koszt programu

Au Pair USA, w tym gratis! ubezpieczenie na milion USD – tylko 1190 zł, płatne po znalezieniu rodziny.

Au Pair Europa – tylko 690 zł , płatne po znalezieniu rodziny!

Porównaj koszty programu Au pair USA i Europa! Bezpłatne loty i kursy językowe dla Au Pair.

Promocje – powtórny wyjazd z @proworkau pair – rabat 200zł!

Tu znajdziesz aktualne promocje na wyjazdy AuPair  USA i w Europie.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu Instagram: prowork.aupair

Ogladaj na bieżąco relacje Instastories z pobytów Au Pair w USA i różnych krajach w Europie.

Kontaktuj sie z naszymi aktualnymi Au Pair i pytaj o wszystko!

Dołącz do Nas i oglądaj filmy/ zdjęcia/ relacje Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland  https://youtu.be/-AsZvx0SPmw

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw https://business.facebook.com/Prowork.AUPAIR

Teraz cała aplikacja Au Pair ONLINE. Skontaktuj się z Nami i ruszaj w Świat! Au Pair Gap Year USA i Europa Native Speakerami

Aktualności i Wszystko o programie Au Pair USA i Europa oraz wstępna rejestracja z Prowork Au Pair

Nr oferty: 48054/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • wiek 18-27 lat

  • prawo jazdy

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci

  • ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • osoba wyjeżdżająca musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną

Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork-18 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Obowiązki:

 Program Au Pair USA - roczne wyjazdy językowe do rodzin w Stanach Zjednoczonych.

Program Desygnowany i nadzorowany przez Dep. Stanu USA, sperowany do młodych osob w wielku 18-27 lat na całym świecie.

Uczestnicy mają zagwarantowany BEZPŁATNY przelot do USA  i powrót do kraju po zakończeniu kontraktu.

Jełsi planujesz Gap Year po maturze czy przerwe w studiach - Zostań Au Pair USA i szlifuj angielski z native speakerami w Stanach. Dołacz do obserwatorów na Insta LIVE już dziś i oglądaj spotkanie z Pauliną, która była Au pair w USA i odpowie na wszystkie Wasze pytania o AU PAIR USA. Wszystko o AuPair - Instagram: prowork.aupair

Oferujemy:

  • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.

  • Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • pelne ubezpieczenie(bez żadncyh dopłat!)

  • 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku

  • samochód do prywatnego uzytku

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych

  • opieka partnerskiego biura Au Pair w USA

Kontakt:

 wstepna rejestracja na stronie Prowork

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii