Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 27 sierpnia 2018

Program Au pair USA praca i nauka

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • MiejscowośćNowy Jork, inne
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Co to jest au pair, wspomnienia i relacje Au Pair! Obserwuj kanał na YT Prowork Au Pair Agency Poland i oglądaj filmy o Au Pair w USA  https://youtu.be/-AsZvx0SPmw

Najlepsze Q&A o au pair i wszystko co chcesz wiedzieć o wyjazdach Au Pair USA czy może Au Pair Londyn, Au Pair Paryż i inne wyjazdy z Prowork Au Pair!

Nr oferty: 48035/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • wiek 18-27 lat ( USA) 18-29 (Europa)

  • prawo jazdy ( wymagane tylko au pair USA)

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci

  • Gotowość do wyjazdu 2018

  • ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • osoba wyjeżdżająca musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną

Wyjazdy do rodzin w Stanach Zjednoczonych lub w Europie  realizowane za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę /Europę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork - 19 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair! Zaplanuj Twój najlepszy Gap Year po maturze 2018 czy przerwę w studiach! Zostań Au Pair z Prowork au Pair!

Obowiązki:

Jak przygotować aplikację au pair USA i wszystko byciu o Au Pair! Oglądaj najnowsze filmy przygotowane przez byłe au pair na kanale You Tube Prowork Au Pair Agency Poland

Oglądaj też snapy z aupairlife i pytaj na żywo o AU PAIR. Snapchat: Proworkaupair

Co to jest aupair, czy warto zostać au pair usa, jak wybrać najlepszą agencję au pair,

najlepsze opinie o au pair USA z pierwszej ręki, co zrobić aby zostać au pair USA,

jak wypełnić aplikację, Au Pair USA ile to kosztuje z Agencja Prowork jak złożyć aplikację,

Rozmowa z host family - jak się przygotować, jak wybrać idealną host family?

Jak wyglądają obowiązki au pair w USA? jak zdobyć referencje na aupair usa?

Au pair USA po maturze czy może Gapyear po licencjacie? Czy ja nadaję się na au pair?

Na te i wszystkie inne pytania o Au Pair odpowiadają doświadczone Au Pair w filmikach na You Tube.

Ogładaj teraz:

Wiktoria Wilk, była au pair w USA i Hiszpanii. Opinie i porady dla przyszłych au pair:

1. Au Pair USA. Pierwsza rozmowa skype z rodziną. Pytania do host family. - https://youtu.be/-q_Cd206BUo

2. Au Pair USA 2018. Jak przygotować aplikację AuPair USA! Aplikacja, Agencja, opinie au pair USA.- https://youtu.be/_3L7H0d61To

3. Au Pair USA o co w tym chodzi? Gap Year w Stanach! https://youtu.be/dCq3ZGHXgaM

Marta Strożek, filmik mnóstwo zdjęć z rocznego pobytu au pair w USA:

1. Aupair USA. Mój najlepszy rok w Texasie! Wspomnienia Au Pair. Marta Strożek z Prowork Au Pair   https://youtu.be/-AsZvx0SPmw

Planujesz gap year i wyjazd Au Pair USA? Zasubskrybuj kanał YT Prowork Au Pair Agency Poland i oglądaj nowe filmiki o Au Pair na bieżąco! Nowe filmiki już wkrótce! :-) Zainspiruj sie i zostań Au Pair z Prowork Au Pair ! Szlifuj angielski z native speakerami!

www.prowork.com.pl

Oferujemy:

  • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.

  • Kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • Rozszerzone ubezpieczenie (bez żadnych dopłat!) POLISA na 1.000 000 USD ( 1mln usd)

  • 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku

  • samochód do prywatnego użytku

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych

  • opieka partnerskiego biura Au Pair w USA

Kontakt:

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.

Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.

Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw

Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair

Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii