Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Praca motoryzacja - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
LAKIERNIK SAMOCHODOWY

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Gdyniapomorskie 2018-07-30
znajdzto.pl / ... / Motoryzacja / Lakiernik samochodowy
Blacharz Samochodowy

Blacharz Samochodowy

Gdyniapomorskie 2018-07-30
znajdzto.pl / ... / Motoryzacja / Blacharz samochodowy
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MOTORYZACJA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MOTORYZACJA z miast:

Zawody idealne dla miłośników czterech kółek

 

Świat motoryzacji co jakiś czas zaskakuje nas nowinkami technicznymi, które z czasem wchodzą do produkcji masowej i potem sprzedawane są w ramach standardowego wyposażenia samochodu.

 

Rozwój motoryzacji determinuje pojawianie się nowych punktów serwisowych i zakładów mechanicznych, a tym samym nowych miejsc pracy. Obecnie firmy zatrudniające mechaników samochodowych najczęściej oczekują od kandydatów konkretnych umiejętności. Już nie wystarczy znajomość budowy samochodu, umiejętność napraw najczęściej pojawiających się usterek czy wykonania podstawowych czynności serwisowych. Oprócz wiedzy ogólnej ważne są konkretne umiejętności, np. w zakresie naprawy układów elektronicznych, elektryki samochodowej czy obsługi oprogramowania.
Obecnie mechanicy samochodowi zatrudniani są często w autoryzowanych serwisach, które zajmują się naprawą określonymi typami samochodów czy konkretnych marek. Mechnicy zatrudniani są w zakładach motoryzacyjnych także do konkretnych prac, np. do lakierowania, wykonywania blacharki czy naprawy elektryki. Wśród ogłoszeń o zatrudnieniu w dziale motoryzacyjnym można znaleźć oferty pracy dla elektryków samochodowych, lakierników, blacharzy oraz dla pracowników w myjniach samochodowych. Poszukiwani są także specjaliści-mechanicy do napraw aut marki premium, samochodów ciężarowych, mechatronicy, wulkanizatorzy oraz elektromechanicy.
Ciekawym zajęciem dla miłośników czterech kółek i koneserów oryginalnych pojazdów może być także tuning samochodów. Tunerzy, bo tak brzmi nazwa tego stanowiska, zajmują się zewnętrzną i wewnętrzną odmianą auta. Zajęcie to wymaga jednak większych umiejętności, np. z zakresu doboru kolorów i materiałów, i wiedzy z zakresu mechaniki, termodynamiki czy fizyki. Przydaje się także znajomość programowania, np. w celu wykonania chip tuningu i poprawienia parametrów auta.

Proszę czekać - ładowanie treści...