Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

SKUP AUT WEJHEROWO OKOLICE
SKUP AUT WEJHEROWO OKOLICE

Wejherowo

40 000

Mieszkanie 51m2 Reda Centrum
Mieszkanie 51m2 Reda Centrum

Reda

299 000

Monter instalacji elektrycznych, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH z miast:

Monter instalacji elektrycznych


Monterzy instalacji elektrycznych odpowiadają za sprawność powierzonych urządzeń elektrycznych i ich konserwację.


Monterzy instalacji elektrycznych znajdują zatrudnienie w firmach działających w branży budowlanej, które zajmują się pracami instalacyjnymi i remontowymi. Stanowiska te funkcjonują także w zakładach, gdzie działają różnego rodzaju urządzenia elektryczne, np. w serwisach zajmujących się naprawą sprzętów elektrycznych. Monterzy instalacji elektrycznych pracują także w halach przemysłowych i nadzorują pracę silników, urządzeń, kontrolują sprawność instalacji elektrycznych czy oświetlenia. Monterzy instalacji elektrycznych mogą być zatrudniani przez firmy realizujące inwestycje budowlane. Wówczas wykonują prace instalacyjno-montażowe w nowych mieszkaniach, lokalach usługowych i przeprowadzają prace konserwacyjne instalacji elektrycznych i urządzeń. Minimalnym wymaganym wykształceniem na stanowisku montera instalacji elektrycznych jest ukończenie szkoły zawodowej o specjalności elektryk lub ukończenie technikum elektrycznego. Wymagane jest także posiadanie uprawnień SEP dla grupy 1 do 20 kV i aktualne badania lekarskie. Na tym stanowisku wskazana jest także wiedza z elektromechaniki oraz duże doświadczenie w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Przydatne jest także posiadanie prawa jazdy kat. B. W zawodzie montera instalacji elektrycznych pożądanymi cechami jest zdolność myślenia analitycznego, podzielność uwagi, odporność na stres, spostrzegawczość i zamiłowanie do prac technicznych.

Proszę czekać - ładowanie treści...