Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Montażysta, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MONTAŻYSTA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MONTAŻYSTA z miast:

Montażysta


Często wymiennie stosowanym określeniem na zawód montera jest montażysta, choć to w rzeczywistości dwie odmienne profesje.


W prasie i internecie często można znaleźć oferty zatrudnienia dla montażystów rusztowań, stolarki okiennej i drzwiowej, montażystów instalacji sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, a także dla monterów mebli czy montażystów szyb samochodowych. Tymczasem prawidłowym określeniem pracownika fizycznego zajmującego się montowaniem różnego rodzaju instalacji, składaniem prefabrykatów maszyn i urządzeń jest monter. Montażyści to z kolei specjaliści pracujący w branży filmowej, np. zajmujący się montażem produkcji filmowej, radiowej czy telewizyjnej. Zawód główny to montażysta obrazu i dźwięku, natomiast każdy montażysta posiada określoną specjalizację, np. montażysty filmowego. Określenie monter i montażysta jest jednak stosowane wymiennie równie często zarówno w stosunku do zawodów budowlanych, jak i produkcyjnych. Monterzy pracujący na budowie najczęściej prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą jako podwykonawcy lub stanowią część ekipy budowlanej. Obecnie monterzy nie powinni narzekać na brak ofert zatrudnienia. Ze względu na znaczny rozwój budownictwa mieszkalnego i komercyjnego na pracę mogą liczyć zarówno monterzy izolacji przemysłowych, monterzy linii napowietrznych, monterzy kontaktronów, monterzy suchej zabudowy wnętrz, jak i monterzy sieci gazowych, monterzy wentylacji, jak i monterzy tras kablowych.


Proszę czekać - ładowanie treści...