Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

SKUP ŻYTA

Sadki

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Mechanik samochodowy, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Dam pracę

Dam pracę

Warszawamałopolskie 2018-10-04
znajdzto.pl / ... / Motoryzacja / Mechanik samochodowy
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MECHANIK SAMOCHODOWY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MECHANIK SAMOCHODOWY z miast:

Mechanik samochodowy


Mechanik samochodowy jest pracownikiem zakładu motoryzacyjnego, w którym dokonuje się napraw pojazdów mechanicznych oraz ich okresowych przeglądów.


Na rynku funkcjonuje wiele zakładów mechaniki pojazdowej, warsztatów motoryzacyjnych, stacji kontroli pojazdów czy autoryzowanych serwisów samochodowych. We wszystkich tych miejscach zatrudniani są mechanicy samochodowi. Wielu kierowców spotkało się problemem znalezienia dobrego mechanika samochodowego. Najczęściej wybieramy zakłady motoryzacyjne i korzystamy z usług sprawdzonych fachowców z polecenia lub po znajomości. Mechanicy samochodowi zajmują się nie tylko naprawą aut i usuwaniem awarii zgłaszanych przez klientów, ale także dokonują regulacji, kontrolują stan techniczny aut oraz oceniają stopień zużycia poszczególnych podzespołów. Mechanika pojazdowa jest tak rozwiniętą dziedziną, iż mechanicy wybierają specjalizacje, w ramach której wykonują powierzone zadania. Kierowcy posiadający nowsze auta najczęściej udają się do mechaników samochodowych specjalizujących się w naprawach określonych marek aut lub aut pochodzących z określonego regionu świata, np. Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii. Od mechaników samochodowych wymagany jest ciągły rozwój, poszerzanie wiedzy na temat budowy aut różnych marek i śledzenie bieżących trendów w motoryzacji. Obecnie mechanicy samochodowi muszą umieć posługiwać się zarówno tradycyjnymi narzędziami, jak i specjalistycznymi maszynami oraz urządzeniami diagnostycznymi. W zależności od wybranej specjalizacji mechanik samochodowy może naprawiać samochody osobowe, autobusy, samochodowy ciężarowe i motocykle.


Proszę czekać - ładowanie treści...