Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kursy i szkolenia zawodowe » Kursy na wózki widłowe

  • Województwo mazowieckie
  • Miejscowość Wieliszew

Opis:

Ośrodek Szkoleniowy LOG-SERVICE z Nasielska zaprasza na kurs: Operatora wózka widłowego Kurs na kierowcę – operatora wózków jezdniowych unoszących i podnośnikowych wszystkich typów z napędem elektrycznym i spalinowym, w tym zasilanych na gaz propan-butan LPG Kurs na wózki widłowe składa się z części teoretycznej i praktycznej w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym oraz przepisów BHP. Kurs kończy się egzaminem. Ćwiczymy na wózku unoszącym, czołowym oraz bocznym wysokiego składowania typu reach truck. Po ukończeniu kursu otrzymają Państwo zaświadczenie uprawniające do obsługi wózków oraz certyfikat w języku angielskim bądź niemieckim. W celu sprawdzenia najbliższych terminów kursów zapraszamy do kontaktu. Kursy prowadzimy w naborze ciągłym w naszym ośrodku w Nasielsku. Możemy przeprowadzić je także w zakładach pracy na terenie całego kraju. Dla firm chcących nawiązać stałą współpracę proponujemy indywidualne ustalenia oraz specjalne ceny. Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu popołudniami oraz w weekendy. Zapraszamy do współpracy.

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Jeśli nie studia to co?
Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...

Proszę czekać - ładowanie treści...