Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Współpraca » Inwestycje, Współpraca

  • Województwo łódzkie
  • Miejscowość Łódź

Opis:

SFINANSUJE 100% INWESTYCJI--DUZE ROZNE PRZEDSIEWZIECIA,PROJEKTY GOSPODARCZE DO REALIZACJI-PRZYSTAPIE DO SPOLKI .DUZE zagraniczne FINANSOWANIE z KARENCJA FINANSOWANIE DUZE ZAGRANICZNE PRZEDSIEWZIEC 100% w roznych branzach,tez na nowa spolke celowa.PRZYSTAPIE DO SPOLKI zrealizuje DUZE INWESTYCJE posiadajace dokumentacje.DO REALIZACJI SFINANSUJE ZAKUP lub BUDOWA OBIEKTOW KOMERCYJNYCH ,PROJEKTY DEVELOPERDKIE,EKO,OZE,INNOWACJE,itp. ZAGRANICZNE ZAINWESTOWANIE duzego kapitalu NA ROZNE DOCHODOWE INWESTYCJE tez na nowa spolke celowa ZALOZE SPOLKE KONTO w ANGLI.KONTO w SZWAJCARII,LIECHTENSTEINE SFINANSUJE 100% INWESTYCJI--DUZE ROZNE PRZEDSIEWZIECIA,PROJEKTY GOSPODARCZE DO REALIZACJI-PRZYSTAPIE DO SPOLKI . DUZE FINANSOWANIE PRZYSTAPIE DO SPOLKI DZWON w POLSCE TEL. +48 532 156 971 DUZY KAPITAL na rozne PROJEKTY DEVELOPERSKIE ,EKOLOGICZNE,INNOWACYJNE,SFINANSOWANIE ZAKUPU OBIEKTOW KOMERCYJNYCH HOTELE< GALERIE< BIURowce< KOMPLEKSY SPA AQUA PARK, CENTRA ROZRYWKI, SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNE,ZESPOLY PALACOWO PARKOWE DWORSKIE,DUZE AREALY ROLNE GOSPODARSTWA, PRZYSTAPIE DO SPOLKI MOZLIWA REALIZACJA KAZDEJ KONKRETNEJ INWESTYCJI w CALYM KRAJU i ZAGRANICA Z POSIADANA KOMPLETNA DOKUMENTACJA i POZWOLENIAMI D Z W O N w POLSCE kontakt telefoniczny +48 532 156 971 Sfinansuje rozne bardzo duze inwestycje, PRZYGOTOWANE DO REALIZACJI projekty biogazownie, spalarnie, farmy wiatrowe, farmy solarne i nnne oraz projekty rozne innowacyjne, ekologiczne lub developerskie na nowa spolke celowa zainwestowanie duzego zagranicznego kapitalu. Realizacja konkretnych duzych projektow developerskich zakup dzialki budowa domow osiedli, apartamentow, hotelu, galeri, biurowca DOFINANSUJE ODDLUZE POMOGE I DORADZE,ROZWIAZE PROBLEMY,SFINANSUJE URUCHOMIE ,ROZWINE KONKRETNY DUZY BIZNES ZREFINANSUJE DUZE WARTOSCI,MAJATKI,PRZYSTAPIE DO SPOLKI URUCHOMIE TEZ ZAGRANICZNA LOKATE BANKOWA min 30% MIESIECZNIE DLA KAPITALU min 1 mln eu Dla PARTNERA,UDZIALOWCA CHCACEGO PROWADZIC KONKRETNY BIZNES moge tez zaproponować atrakcyjne konkretne inwestycje w kraju i zagranica do wspolnej realizacji natychmiastowego ,finansowania na spolki nowe celowe REALIZACJA KONKRETNE PROPOZYCJE D Z W O N KONTAKT TELEFONICZNY+SPOTKANIE.

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...