Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Kurs na koparki, uprawnienia na koparki - nauka - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Kursy koparki, koparkoładowarki, ładowarki, spycharki

Kursy koparki, koparkoładowarki, ładowarki

Kursy koparki, koparkoładowarki, ładowarki, spycharki Kursy koparki, koparkoładowarki, ładowarki

Ostrowiec Świętokrzyskiświętokrzyskie 2019-01-07
znajdzto.pl / ... / Kursy i szkolenia zawodowe / Kursy na koparki
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KURSY NA KOPARKI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KURSY NA KOPARKI z miast:

Kurs na operatora koparki


Posiadanie różnych kwalifikacji i umiejętności w zakresie obsługi specjalistycznych maszyn budowlanych i urządzeń znacznie ułatwia zdobycie dobrze płatne pracy.


Wyspecjalizowani pracownicy budowlani są obecnie bardzo poszukiwani przez firmy budowlane i inwestorów realizujących różnego rodzaju projekty budowlane. Oferta kursów specjalistycznych uprawniających do obsługi koparko-ładowarek, a także innych maszyn budowlanych, drogowych i do robót ziemnych jest bardzo bogata. Najczęściej wybieranymi kursami związanymi z branżą budowlaną jest kurs na operatora koparki jednonaczyniowej i koparko-ładowarki. Pierwszy z kursów obejmuje trzy klasy specjalizacji. Kurs pierwszego stopnia obejmuje szkolenie z obsługi wszystkich typów koparek jednonaczyniowych. Drugi stopień dotyczy obsługi koparek jednonaczyniowych o pojemności naczynia do 1,5 m3, a trzeci obsługi koparek jednonaczyniowych o pojemności naczynia do 0,8 m3. Kursy trwają od tygodnia do czterech tygodni, w zależności stopnia uprawnień. Ukończenie kursu na operatora koparki daje duże możliwości zatrudnienia, także osobom, które nie ukończyły szkoły budowlanej. Kursy na operatora koparek są przeznaczone dla każdego, kto posiada przynajmniej wykształcenie podstawowe oraz otrzyma zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora koparki.

Proszę czekać - ładowanie treści...