Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Kontroler jakości, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Operator maszyn produkcyjnych  - Oferta z Jobs.pl

Operator maszyn produkcyjnych - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2018-02-20
znajdzto.pl / ... / Kontrola jakości / Kontroler jakości
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KONTROLER JAKOŚCI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KONTROLER JAKOŚCI z miast:

Specjalista ds. kontroli jakości


Rozwój nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz tworzenie nowych usług determinuje konieczność zatrudniania kontrolerów jakości.


Kontrolerzy jakości zatrudniani są w firmach o różnym charakterze i profilu, np. w biurach, fabrykach, laboratoriach, w celu sprawowania nadzoru nad funkcjonowaniem poszczególnych etapów produkcyjnych i sprawdzają, czy produkowany towar spełnia normy obowiązujące na terenie zakładu oraz standardy i zewnętrzne przepisy dopuszczające towar do obrotu. Kontrolerzy jakości muszą na bieżąco aktualizować wiedzę o zmianach w przepisach dotyczących norm jakościowych, certyfikatów, patentów oraz śledzić rozwój technologii, które są wykorzystywane w danym przedsiębiorstwie. Firmy poszukują kontrolerów jakości, którzy na potrzeby zakładu opracowują narzędzia potrzebne do sprawowania kontroli nad procesami wytwarzania. Rolą kontrolera jakości jest opracowywanie struktury funkcjonowania w zakładzie pod kątem zarządzania jakością oraz przygotowanie procedur mających utrzymać poziom jakości produktu zgodnie z wytycznymi. Kontroler jakości opracowuje zatem taki model działania, który ma zapewnić utrzymanie jakości produkowanych towarów zgodnie z obowiązującymi standardami. Oprócz tego kontrolerzy jakości prowadzą dokumentację z efektywności wprowadzonego systemu, okresowo dokonuje weryfikacji wytwarzanych produktów. W przypadku wykrycia niedociągnięć kontroler jakości we współpracy z odpowiednimi działami opracowuje metody wprowadzenia koniecznych zmian. Kontrola jakości obejmuje każdy element wchodzący w proces produkcyjny, w tym ocenę jakości surowców, materiałów, jakość wykonania półproduktów, sposób magazynowania i zabezpieczenia towaru na czas transportu. W pracy kontrolera jakości wymagana jest ciągła czujność, spostrzegawczość, systematyczność, myślenie analityczne, dyscyplina oraz umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. Co więcej, w zawodzie tym sprawdzają się zarówno osoby po studiach technicznych, jak i humaniści.

Proszę czekać - ładowanie treści...