Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

Kierownik regionalny, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Finance Team Leaders - German Spanish or French speakers - Oferta z Jobs.pl

Finance Team Leaders - German Spanish or French speakers - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2018-05-24
znajdzto.pl / ... / Finanse, Ekonomia, Bankowość / Kierownik regionalny
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWNIK REGIONALNY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWNIK REGIONALNY z miast:

Kierownik regionalny banku

Kierownicy regionalni zatrudniani są w oddziałach dużych firm i instytucji o różnym profilu działalności. Ich rolą jest nadzorowanie placówki pod względem finansowym i operacyjnym.

Kierownicy regionalni poszukiwani są przez duże firmy, a ich rola jest zarządzanie punktami sprzedaży, filiami i oddziałami spółek i instytucji. Placówki bankowe w zależności od lokalnych potrzeb rynku i lokalizacji mają różną wielkość. W niektórych zatrudnianych jest trzech-czterech bankowców, a w większych placówkach pracuje kilkanaście pracowników banków, w tym doradców kredytowych i pracowników obsługujących klientów korporacyjnych. Rolą kierownika regionalnego placówki bankowej, niezależnie od jej wielkości, jest zarządzanie bankiem od strony sprzedażowej, jak i operacyjnej. Osoba na tym stanowisku sprawuje kontrolę nad wdrażaniem i sprzedażą produktów bankowych i usług. Kierownik regionalny banku czuwa nad przestrzeganiem zasad obowiązujących przy sprzedaży produktów bankowych, dotyczy to także kwestii bezpieczeństwa w czasie wykonywania operacji bankowych. Kierownik regionalny odpowiada także za organizację i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników i procesu rekrutacyjnego. Od kierownika regionalnego w dużym stopniu zależy atmosfera panująca wśród współpracowników, stopień ich zmotywowania, komfort pracy i wydajność. Kierownik regionalny sporządza raporty finansowe, które konsultowane są z działem ryzyka. Pracownicy wyższego szczebla w banku dbają o wysoki poziom obsługi klienta, przyjmują uwagi i wnioski od interesantów, a także utrzymują kontakt i odpowiadają za obsługę klientów kluczowych. Od kandydatów na stanowisko kierownika regionalnego w małej placówce oczekuje się kilkuletniego doświadczenia na stanowisku doradcy klienta. W większych oddziałach bankowych zatrudniane są osoby z doświadczeniem na stanowisku kierownika lub menedżera relacji biznesowych.

Proszę czekać - ładowanie treści...