Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Kierownik regionalny, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Financial Controller - Oferta z Jobs.pl

Financial Controller - Oferta z Jobs.pl

-Cała Polska 2020-10-20
znajdzto.pl / ... / Finanse, Ekonomia, Bankowość / Kierownik regionalny
Chief Accountant - Oferta z Jobs.pl

Chief Accountant - Oferta z Jobs.pl

-Cała Polska 2020-10-20
znajdzto.pl / ... / Finanse, Ekonomia, Bankowość / Kierownik regionalny
TREASURY MANAGER – ACCOUNTING & FOREIGN EXCHANGE - Oferta z Jobs.pl

TREASURY MANAGER – ACCOUNTING & FOREIGN EXCHANGE - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2020-10-19
znajdzto.pl / ... / Finanse, Ekonomia, Bankowość / Kierownik regionalny
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWNIK REGIONALNY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWNIK REGIONALNY z miast:

Kierownik regionalny banku

Kierownicy regionalni zatrudniani są w oddziałach dużych firm i instytucji o różnym profilu działalności. Ich rolą jest nadzorowanie placówki pod względem finansowym i operacyjnym.

Kierownicy regionalni poszukiwani są przez duże firmy, a ich rola jest zarządzanie punktami sprzedaży, filiami i oddziałami spółek i instytucji. Placówki bankowe w zależności od lokalnych potrzeb rynku i lokalizacji mają różną wielkość. W niektórych zatrudnianych jest trzech-czterech bankowców, a w większych placówkach pracuje kilkanaście pracowników banków, w tym doradców kredytowych i pracowników obsługujących klientów korporacyjnych. Rolą kierownika regionalnego placówki bankowej, niezależnie od jej wielkości, jest zarządzanie bankiem od strony sprzedażowej, jak i operacyjnej. Osoba na tym stanowisku sprawuje kontrolę nad wdrażaniem i sprzedażą produktów bankowych i usług. Kierownik regionalny banku czuwa nad przestrzeganiem zasad obowiązujących przy sprzedaży produktów bankowych, dotyczy to także kwestii bezpieczeństwa w czasie wykonywania operacji bankowych. Kierownik regionalny odpowiada także za organizację i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników i procesu rekrutacyjnego. Od kierownika regionalnego w dużym stopniu zależy atmosfera panująca wśród współpracowników, stopień ich zmotywowania, komfort pracy i wydajność. Kierownik regionalny sporządza raporty finansowe, które konsultowane są z działem ryzyka. Pracownicy wyższego szczebla w banku dbają o wysoki poziom obsługi klienta, przyjmują uwagi i wnioski od interesantów, a także utrzymują kontakt i odpowiadają za obsługę klientów kluczowych. Od kandydatów na stanowisko kierownika regionalnego w małej placówce oczekuje się kilkuletniego doświadczenia na stanowisku doradcy klienta. W większych oddziałach bankowych zatrudniane są osoby z doświadczeniem na stanowisku kierownika lub menedżera relacji biznesowych.

Proszę czekać - ładowanie treści...