Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Kierowca, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (5)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWCA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWCA z miast:

Kierowca – zawód z potencjałem

Zdobywanie uprawnień na kierowanie pojazdami różnych kategorii cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Umiejętność ta przydaje się nie tylko w życiu prywatnym, ale też stanowi często dodatkowy atut podczas ubiegania się o pracę.

Pracodawcy cenią sobie pracowników mobilnych - dzięki temu mogą zlecać im np. przewóz dokumentów oraz załatwianie innych spraw służbowych.

Przeglądając anonse prasowe i ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych z ofertami o zatrudnieniu, można zauważyć, że jest duże zapotrzebowanie ze strony firm na zatrudnianie kierowców. Pracodawcy poszukują osób do kierowania samochodami osobowymi w różnych branżach, np. w gastronomii do rozwożenia posiłków, obsługi imprez okolicznościowych czy rozwożenia przesyłek w firmach kurierskich.

O ile jeszcze kilka lat temu wielu kierowców poszukiwało zatrudnienia w korporacjach taksówkowych, tak obecnie kierowcy aut osobowych i busów chętnie podejmują pracę w firmach świadczących usługi w zakresie przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych

Należy pamiętać, że tego typu praca wymaga także odpowiednich predyspozycji. Nie wystarczą same umiejętności kierowania pojazdem. Konieczna jest spostrzegawczość, koncentracja, refleks i podzielności uwagi. Ze względu na to, że kierowca kontaktuje się w swojej pracy z klientami i pasażerami, wymagana jest od niego samokontrola, łatwość nawiązywania kontaktów i  umiejętność zachowania w sytuacji konfliktowej.

 

Proszę czekać - ładowanie treści...