Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Kierowca, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Kierowca CE, 2100/ 2300 Euro na rękę, bez języka, Dortmund, plandeka

Kierowca CE, 2100/ 2300 Euro na rękę, bez języka, Dortmund, plandeka

Łódźłódzkie 2018-07-27
znajdzto.pl / ... / Transport, Logistyka, Spedycja / Kierowca
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWCA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KIEROWCA z miast:

Kierowca – zawód z potencjałem

Zdobywanie uprawnień na kierowanie pojazdami różnych kategorii cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Umiejętność ta przydaje się nie tylko w życiu prywatnym, ale też stanowi często dodatkowy atut podczas ubiegania się o pracę.

Pracodawcy cenią sobie pracowników mobilnych - dzięki temu mogą zlecać im np. przewóz dokumentów oraz załatwianie innych spraw służbowych.

Przeglądając anonse prasowe i ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych z ofertami o zatrudnieniu, można zauważyć, że jest duże zapotrzebowanie ze strony firm na zatrudnianie kierowców. Pracodawcy poszukują osób do kierowania samochodami osobowymi w różnych branżach, np. w gastronomii do rozwożenia posiłków, obsługi imprez okolicznościowych czy rozwożenia przesyłek w firmach kurierskich.

O ile jeszcze kilka lat temu wielu kierowców poszukiwało zatrudnienia w korporacjach taksówkowych, tak obecnie kierowcy aut osobowych i busów chętnie podejmują pracę w firmach świadczących usługi w zakresie przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych

Należy pamiętać, że tego typu praca wymaga także odpowiednich predyspozycji. Nie wystarczą same umiejętności kierowania pojazdem. Konieczna jest spostrzegawczość, koncentracja, refleks i podzielności uwagi. Ze względu na to, że kierowca kontaktuje się w swojej pracy z klientami i pasażerami, wymagana jest od niego samokontrola, łatwość nawiązywania kontaktów i  umiejętność zachowania w sytuacji konfliktowej.

 

Proszę czekać - ładowanie treści...