Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Inne - oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Współpraca z firmami budowlanymi - Wyburzenia, Rozbiórki, demontaż

Współpraca z firmami budowlanymi - Wyburzenia, Rozbiórki, demontaż

Gdańskpomorskie 2019-04-11
znajdzto.pl / ... / Współpraca / Inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu INNE z miast:

Współpracę z firmą w ramach działań społecznych


Angażowanie się w działalność charytatywną, wspieranie inicjatyw i ruchów społecznych jest częstą praktyką stosowaną przez firmy kreujące markę i chcące budować swoją pozycję na rynku.

 

Organizacje pozarządowe szukają kontaktów z firmami, które chciałyby wspierać różnego rodzaju działania i inicjatywy społeczne. Średnie i duże firmy chętnie podejmują współpracę z organizacjami pozarządowymi, co przynosi obustronne korzyści. Każda organizacja zajmuje się określonymi problemami społecznymi, dlatego przy poszukiwaniu firm, które mogłyby być zainteresowane współpracą, należy uwzględnić profil działalności takiej firmy, jej strategię działania, misję i zasięg działania. Cele organizacji pozarządowej i partnera biznesowego muszą się pokrywać i dotyczyć tej samej problematyki. Jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwań firmy do współpracy należy odpowiedzieć na pytanie, czemu ma służyć kooperacja i jakie korzyści przyniesie tak dla organizacji, jak i partnera biznesowego. Nie zawsze musi chodzić o korzyści finansowe. Wiele firm szuka nowych możliwości rozwoju, a dzięki współpracy z organizacją czerpią wiedzę o problemach społecznych i zdobywają doświadczenie. Organizacja zaś może pozyskiwać dzięki temu fundusze oraz uzyskać dostęp do nowoczesnego sprzętu. Informacji o firmach, które chciałyby podjąć współpracę z organizacją, warto szukać w internecie, na seminariach i spotkaniach, w prasie branżowej i na portalach społecznościowych. Przekonanie firmy do współpracy z organizacją nie zawsze jest łatwe. Kluczem są dobrze przygotowane materiały informacyjne o działaniach organizacji, przedstawienie firmie korzyści płynących ze współpracy z organizacją, np. wolontariat pracowniczy, budowa wizerunku, pomoc w realizacji misji przedsiębiorstwa lub możliwość rozwoju firmy przez realizację programów społecznych.

 

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...