Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Prace ślusarskie

Warszawa

1,00

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Inne - edukacja - nauka - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Kursy SEP z egzaminem elektryczne, energetyczne, gazowe


Kursy SEP z egzaminem elektryczne, energe

Kursy SEP z egzaminem elektryczne, energetyczne, gazowe Kursy SEP z egzaminem elektryczne, energe

Ostrowiec Świętokrzyskiświętokrzyskie 2019-05-23
znajdzto.pl / ... / Kursy i szkolenia / Inne
ZOSTAŃ PROJECT MANAGEREM - BEZPŁATNE SZKOLENIA WE WROCŁAWIU

ZOSTAŃ PROJECT MANAGEREM - BEZPŁATNE SZKOLENIA WE WROCŁAWIU

Wrocławdolnośląskie 2019-05-14
znajdzto.pl / ... / Kursy i szkolenia / Inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu INNE z miast:

Szkolenia wybierane przez pracodawców


Szkolenia pracowników organizowane są w każdej branży i obejmują szeroki zakres tematów, w zależności o potrzeb firm i aktualnych tendencji.


Można powiedzieć, że największe zapotrzebowanie na szkolenia pracowników i kadry zarządzającej występuje w branżach, w których obserwuje się dużą dynamikę zmian i dążenie do rozwoju samej działalności firmy, jak i doskonalenia kadry pracowniczej. Od kilku lat największy rozwój obserwuje się w branży informatycznej, rolniczej, medycznej, farmaceutycznej, energetycznej, a także w bankowości i handlu. Firmy działające w tych sektorach najczęściej zgłaszają zapytania o szkolenia branżowe z zakresu informatyki, finansów, szkoleń sprzedażowych, największe zainteresowanie szkoleniami, z czego największą ilość kursów obejmuje wiedzę informatyczną. Dużą popularnością cieszą się jednak nie tylko szkolenia zawodowe i branżowe, które obejmują specjalistyczny zakres wiedzy, ale także szkolenia, które przynoszą wymierne korzyści wszystkim pracownikom niezależnie od stopnia kwalifikacji, np. szkolenia z zakresu BHP, organizacji pracy czy kompetencji miękkich. Wśród kadry zarządzającej dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z zakresu przeprowadzania rozmów z pracownikami, asertywności, technik negocjacji i przeprowadzania profesjonalnych prezentacji. Oprócz stacjonarnych szkoleń coraz chętniej wybierane są platformy e-learningowe, a wśród proponowanych form szkoleń prym wiodą webinaria, wykłady oraz szkolenia multimedialne na platformie LMS.

Proszę czekać - ładowanie treści...