Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Informatyka, programowanie, pozostałe oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
T-SQL - Remote - Oferta z Jobs.pl

T-SQL - Remote - Oferta z Jobs.pl

innezagranica 2019-08-23
znajdzto.pl / ... / Informatyka, Programowanie / Informatyka, Programowanie - inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu INFORMATYKA, PROGRAMOWANIE - INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu INFORMATYKA, PROGRAMOWANIE - INNE z miast:

Deficyt specjalistów ds. technologii informatycznych


Dynamika rozwoju internetu i pojawianie się nowych urządzeń mobilnych powodują rosnące zapotrzebowanie na specjalistów do wdrażania technologii informatycznych.


Tendencje na rynku pracy zmieniają się w sposób dynamiczny. Jeszcze kilkanaście lat temu największe zapotrzebowanie było na pracowników sektora bankowości, ubezpieczeń i telekomunikacji. Obecnie ze względu na wszechobecną informatyzację firm prywatnych i instytucji publicznych rośnie zapotrzebowanie na specjalistów do wdrażania technologi informatycznych. Właściciele dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw otwarci są na wdrażanie nowych systemów informatycznych i tendencja ta dotyczy coraz większych obszarów ludzkiej działalności. Na brak pracy nie mogą zatem narzekać specjaliści ds. informatyki, specjaliści ds. wdrożeń, administratorzy systemów informatycznych, specjaliści ds. wdrażania i utrzymania systemów informatycznych, specjaliści ds. ochrony danych czy specjaliści ds. IT. Zapotrzebowanie fachowców działających w wąskich obszarach informatyki znajduje odbicie w nowoczesnych kierunkach studiów. Uczelnie wychodzą z nowymi ofertami kierunków studiów stacjonarnych oraz podyplomowych, których ukończenie daje absolwentom możliwość znalezienia zatrudnienia w tzw. zawodach przyszłości. Jednym z takich kierunków jest inżynieria cyfryzacji czy zastosowanie technologii informatycznych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Wyraźnie zatem zarysowuje się tendencja do tworzenia kierunków, które łączą w sobie wiedzę informatyczną z ekonomią i marketingiem. Powstawanie nowoczesnych kierunków nauczania wynika z potrzeb małych i dużych przedsiębiorstw co do skutecznego planowania, projektowania i wdrażania technologii informatycznych. Inną przesłanką w tworzeniu nowych kierunków studiów jest także deficyt specjalistów w rozwijających się obszarach informatyki, np. w zakresie administrowania bazami danych, wdrażania systemów informatycznych, obsługi systemów ERP. Brakuje także specjalistów ds. biznesu elektronicznego czy ds. analiz i prezentacji danych biznesowych.

Proszę czekać - ładowanie treści...