Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 31 maja 2019

Lider/ Monter paneli fotowoltaicznych

Energetyka » Monter instalacji elektrycznych

  • Telefon
  • Telefon 2
  • EmailAplikuj
  • Województwodolnośląskie
  • MiejscowośćWrocław-Śródmieście
  • Kod pocztowy53-421
  • AdresGajowicka 95
Dodaj do:

Energiadom Sp. z o.o. to firma, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując dachowe i naziemne elektrownie słoneczne na terenie Polski. Firma należy do grupy EnergiaPort, wykonującej duże instalacje fotowoltaiczne na terenie UE. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider/Monter paneli fotowoltaicznych
Obowiązki:
- Praca na budowie przy montażu nowych instalacji fotowoltaicznych na konstrukcjach dachowych i naziemnych,
- Praca z rysunkiem technicznym i montaż według dokumentacji technicznej, przy zachowaniu standardów firmy,
- Koordynacja ekipy monterskiej i weryfikacja wykonywanych prac.

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu paneli słonecznych,
- Doświadczenie w instalacji okablowania i podłączaniu do sieci elektrycznej,
- Zdolności manualno-techniczne, rzetelność oraz wyczucie estetyczne, celem zachowania wysokiej jakości wykonania usługi,
- Sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości,
- Uprawnienia SEP do 1 KW,
- Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- Zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej,
- Możliwość wyjazdów zagranicznych na duże inwestycje, celem poszerzania wiedzy w PV.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na praca@energiadom.pl

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit.A. Administratorem danych osobowych jest N Port Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 24 m-cy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.

Twój e-mail*
Twoje imię i nazwisko*
Twoja wiadomość do pracodawcy*

Dołącz swoje CV
Pliki w formatach: pdf, doc, docx, odt. Maksymalny rozmiar pliku to 5MB.

List motywacyjny
Przepisz tekst z obrazka obok*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii