Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 2 listopada 2017

Monter paneli fotowoltaicznych

Energetyka » Energetyka - inne

  • Telefon
  • Telefon 2
  • EmailAplikuj
  • Województwodolnośląskie
  • MiejscowośćWrocław-Śródmieście
  • Kod pocztowy53-421
  • AdresGajowicka
Dodaj do:

FIRMA N PORT SP. Z O.O. ZATRUDNI MONTERÓW PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Poszukujemy monterów z doświadczeniem do pracy przy montażu PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Zakres obowiązków:
- montaż paneli fotowoltaicznych na projektach realizowanych na terenie Europy

Wymagania:
- doświadczenie monterskie w PV (minimum rok-dwa);
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy

Mile widziane:
- uprawnienia na wózki i ładowarki teleskopowe
- znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracach elektrycznych przy PV

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na praca@energiaport.pl lub do kontaktu pod nr 506 171 890 lub 517 072 915

Twój e-mail*
Twoje imię i nazwisko*
Twoja wiadomość do pracodawcy*

Dołącz swoje CV
Pliki w formatach: pdf, doc, docx, odt. Maksymalny rozmiar pliku to 5MB.

List motywacyjny
Przepisz tekst z obrazka obok*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii