Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 kwietnia 2021

Specjalista ds. Wprowadzania Danych z j. włoskim - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. Wprowadzania Danych z j. włoskim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Vendor Master Data Analyst with Italian.

    W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie głównymi kontami dostawców w systemie SAP, w tym w weryfikacje zgodności oraz poprawności danych takich jak adresy email, telefony, informacje odnośnie wysyłki faktur. Do Twoich zadań będzie należał również kontakt telefoniczny, w celu potwierdzenia wszystkich informacji oraz późniejsze uzupełnienie tych danych w systemie przy szczególnym dbaniu o ich jakość.

    Mile widziane doświadczenie korporacyjne w obszarze vendor master data, księgowości AP/AR, zakupów. Idealny kandydat to osoba, która posiada doświadczenie w środowisku SSC lub pokrewnym, pracy z systemami takimi jak Ms Excel oraz SAP. Poszukujemy kandydatów przykładających uwagę do detali, proaktywnych, zadaniowych, dobrze zorganizowanych.

    Od kandydatów oczekujemy znajomości j. włoskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2/C1, ponieważ będzie on wykorzystywany w codziennych obowiązkach.

    Oferujemy zatrudnienie od zaraz na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia kontraktu. Oferujemy wynagrodzenie od 5000 – 6000 tys zł brutto, zależne od doświadczenia. Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w trybie home office, możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju w nowoutworzonym zespole.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...