Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 maja 2021

Specjalista ds. kontroli dostawców - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. kontroli dostawców

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia dostawców. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, przyjaznym środowisku. Osoba na tym stanowisku będzie dedykowana do kontaktu z klientami zagranicznymi. Preferowane godziny pracy to 14 – 22.
    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacyjne wsparcie procesów zakupowych i administracyjnych, tworzenie i aktualizację grup zakupowych, kontrolę poprawności danych bankowych, tworzenie raportów oraz potwierdzanie zmian dot. dostawców.
    Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz umiejętnościach analitycznych które wykazują chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej. Mile widziane jest doświadczenie projektowe oraz umiejętności organizacyjne. Od Kandydatów oczekujemy także umiejętności pracy w zespole, dynamiki w działaniu oraz własnej inicjatywy Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint).

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...