Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 kwietnia 2021

Płatny staż z j. niemieckim - od zaraz w niepełnym wymiarze czasu - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Płatny staż z j. niemieckim - od zaraz w niepełnym wymiarze czasu

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Purchasing Specialist with German.

    W nowej roli będziesz odpowiedzialny za wsparcie zespołu zakupowego, w codziennych obowiązkach będziesz wspierał zespół w realizacji polityki zakupowej firmy, bieżącą współpracę z zagranicznymi dostawcami oraz zapewnienie terminowości i realizacji dostaw. Poszukujemy kandydatów zarówno z doświadczeniem, jak i bez – nasz klient zapewnia całkowite wdrożenie w nowe obowiązki, szkolenie i wsparcie od Team Leader’a oraz całego zespołu.

    Poszukujemy kandydatów zmotywowanych, proaktywnych, samodzielnych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w pracy w dużej korporacji. Idealny kandydat to osoba posługująca się językiem niemieckim oraz angielskim w stopniu bardzo dobrym w kierunku do zaawansowanego, ponieważ te języki będą wykorzystywane w codziennej pracy.

    Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy. Oferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu - ok 80 godzin miesięcznie w elastycznych godzinach pracy. Możliwość łączenia zajęć na studiach z pracą.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...