Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 kwietnia 2021

Płatny staż dla absolwentów prawa - Analityk Kontraktów j. Niemieckim - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Płatny staż dla absolwentów prawa - Analityk Kontraktów j. Niemieckim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się consultingiem prawniczym poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Kontraktów z j. Niemieckim.

    Pracując w nowej roli będziesz częścią zespołu realizującego zadania delegowane przez topowe, zagraniczne korporacje. W międzynarodowym środowisku rozwiniesz znajomość języka Angielskiego oraz Niemieckiego, wykorzystując go w codziennej pracy. Do Twoich zadań będzie należała analiza oraz tworzenie kontraktów oraz umów pod nadzorem team leadera.

    Szukamy studentów 5 roku Prawa oraz aplikantów, posiadających znajomość zagadnień z tego obszaru. Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie co najmniej B2+ jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Od kandydatów oczekujemy dostępności w pełnym wymiarze godzin.

    Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne uzależnione od posiadanego doświadczenia, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta (Wrocław) lub pracę zdalną, możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu. Oferujemy możliwość pracy w trybie home-office.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...