Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 marca 2021

Customer Service with English & Dutch - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Customer Service with English & Dutch

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru obsługi Klienta z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisku Customer Service Representative z j. angielskim i holenderskim:

    Zakres obowiązków:
    • Obsługa klienta, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące wsparcia technicznego
    • Wsparcie klientów w dostarczeniu rzetelnych i dokładnych informacji
    • Udzielanie informacji na temat produktów i usług,
    • Rozwiązywanie zapytań klientów zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi klienta i polityki bezpieczeństwa danych
    • Współpraca z innymi działami firmy

     Oczekiwania:
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, administracja etc.)
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
    • Znajomość j. holenderskiego na poziomie B2/C1
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Umiejętności komunikacyjne, oraz umiejętność pracy pod presją czasu

     Oferujemy:
    • Pracę w formie zdalnej,
    • Pracę od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00 z możliwością dostosowania grafiku
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową etc.
    • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym dynamicznym środowisku

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii