Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 września 2016

Przedstawiciel Handlowy - Oferta z Jobs.pl

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Przedstawiciel Handlowy

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji z branży gazowej, firmy SIAD Poland Sp. z o.o. aktualnie poszukujemy osoby, na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Terenem obsługiwanym będzie południowa część Polski.

  • Osoba zajmująca stanowisko Przedstawiciela Handlowego będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych Klientów oraz podtrzymywanie relacji z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz aktywne promowanie wśród Klientów produktów oferowanych przez SIAD Poland Sp. z o.o.

  • Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia minimum średniego technicznego oraz doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży gazowej a także znajomości lokalnego rynku. Poszukujemy osób sumiennych, komunikatywnych, z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi, nastawionych na wynik i realizację celów. Wymagamy czynnego prawa jazdy kategorii B.

  • Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy. Narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód. Możliwość rozwoju w strukturach prężnie rozwijającej się organizacji.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...