Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Key Account Manager ds. Opakowań przemysłowych Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca dostawcą opakowań do przemysłu. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager ds. Opakowań. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należał rozwój działalności sprzedażowej na wskazanym terenie, pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych oraz opieka nad klientami już pozyskanymi, monitorowanie tendencji rozwoju rynku. Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za stałą współpracę i koordynowanie działań między klientem a firmą, reprezentowanie firmy podczas spotkań oraz raportowanie działań do Zarządu. Klient wymaga wykształcenia średniego lub wyższego technicznego, 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w przemyśle, w systemie B2B, mile widziane w branży opakowaniowej, gotowość do częstych wyjazdów służbowych, dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, silna motywacja do pracy i inicjatywa w działaniu, zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów, łatwość komunikowania, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne. Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym zespole, możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy i inne narzędzia pracy. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w języku polskim z rozpisanymi zakresami obowiązków na poszczególnych stanowiskach za pomocą opcji Aplikuj. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...