Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 września 2016

Key Account Manager branża opakowań - Oferta z Jobs.pl

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Key Account Manager branża opakowań

Nr ref.: /JOBS.pl

  • W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży opakowań, poszukujemy obecnie osoby, która obejmie stanowisko Key Account Managera.

  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój współpracy z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Do zadań wybranej osoby będzie należało zarządzanie współpracą z klientem, wypracowanie rozwiązań zgodnych z potrzebami klienta, ścisła współpraca z produkcją i działem konstrukcyjnym. Ponadto, KAM będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków handlowych, ustalanie cen, analizę raportów sprzedaży i działań konkurencji.
  •   
  • Do aplikowania zachęcamy osoby z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży opakowań, bądź pokrewnej. Wymagamy również wykształcenia wyższego. Konieczna na tym stanowisku jest znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym, pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi, zdolnością koncepcyjnego i strategicznego myślenia oraz o wyjątkowych kompetencjach interpersonalnych.

  • Nasz klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na stabilnym, samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku. Ponad to firma zapewnia atrakcyjny system wynagrodzenia oraz narzędzia pozwalające na realizowanie zadań.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...