Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Key Account Manager branża opakowań Nr ref.: /JOBS.pl W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży opakowań, poszukujemy obecnie osoby, która obejmie stanowisko Key Account Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój współpracy z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Do zadań wybranej osoby będzie należało zarządzanie współpracą z klientem, wypracowanie rozwiązań zgodnych z potrzebami klienta, ścisła współpraca z produkcją i działem konstrukcyjnym. Ponadto, KAM będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków handlowych, ustalanie cen, analizę raportów sprzedaży i działań konkurencji.    Do aplikowania zachęcamy osoby z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży opakowań, bądź pokrewnej. Wymagamy również wykształcenia wyższego. Konieczna na tym stanowisku jest znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym, pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi, zdolnością koncepcyjnego i strategicznego myślenia oraz o wyjątkowych kompetencjach interpersonalnych. Nasz klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na stabilnym, samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku. Ponad to firma zapewnia atrakcyjny system wynagrodzenia oraz narzędzia pozwalające na realizowanie zadań. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...