Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Inżynier Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej specjalistyczne rozwiązania w zakresie technologii membranowej stosowanej w przemyśle spożywczym, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży (region działania - Polska). Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie rozwój sprzedaży w oparciu o dotychczasowych i nowych klientów działających w branży sokownictwa oraz uzdatniania wody, budowanie długofalowych relacji, doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań technicznych, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych. Inżynier Sprzedaży odpowiada również za działania mające na celu wzmocnienie świadomości marki na rynku, analizę konkurencji oraz wskazywanie kierunków dalszego rozwoju sprzedaży w oparciu o dostępne dane rynkowe. Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (preferowane z zakresu inżynierii procesowej, chemicznej lub ochrony środowiska), min. 3 - letniego doświadczenia w sprzedaży technicznej zorientowanej na odbiorców przemysłowych z branży spożywczej. Poszukiwany Kandydat powinien charakteryzować się zaangażowaniem, samodzielnością w działaniu oraz orientacją na cel. Wymagana jest również biegła znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B (krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe).     Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej organizacji, indywidualny program wdrożeniowy oraz czynny udział w procesie budowania i realizowania strategii firmy na rynku lokalnym. Ponadto oferuje przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji oraz motywacyjny system bonusowy.  Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o przesyłanie życiorysów w języku angielskim, za pośrednictwem funkcji "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...