Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Specjalista ds. zarządzania danymi z językiem angielskim Nr ref.: /JOBS.pl Poszukujemy dla Naszego klienta osoby na stanowisko: Specjalista ds. zarządzania danymi z językiem angielskim Zadania: zarządzanie oraz dbanie o dane w systemie CRM regularne wprowadzanie zmian danych dotyczących firmy oraz klientów nadzór nad wprowadzonymi zmianami dokonanymi przez innych użytkowników systemu ścisła współpraca z zespołem międzynarodowym tworzenie raportów kontakt z klientami firmy WYMAGANIA min. roczne doświadczenie na adekwatnym stanowisku biegła znajomość języka angielskiego wykształcenie wyższe doświadczenie w obsłudze systemu SAP mile widziane, dobra znajomość MS Office orientacja na szczegóły, dokładność, sumienność KORZYŚCI atrakcyjne warunki finansowe pakiet dodatkowych benefitów bardzo wysoka kultura organizacyjna przyjazna atmosfera interesujące wyzwania biznesowe związane z tworzeniem nowych struktur i migracją procesów do Warszawy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...