Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Specjalista ds. Reklamacji - Modlniczka Nr ref.: /JOBS.pl Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi: Obsługa korespondencji oraz rejestracja reklamacji Klientów Obsługa dokumentów reklamacyjnych oraz odpowiedź na zgłoszenia Klientów Przestrzeganie zasad i procedur reklamacyjnych Codzienne opracowywanie odpowiedzi na zapytania w formie e-mail Zapewnienie rzetelnej i fachowej pomocy Klientom. Wymagania: Komunikatywność Orientacja na Klienta Doświadczenie w pracach biurowych min. 6 miesięcy Doświadczenie w obsłudze reklamacji oraz wiedza na temat procesów reklamacyjnych - mile widziana Umiejętność redagowania pisemnych odpowiedzi Dobrej organizacji pracy Dokładność, sumienność, samodzielność Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój dotychczasowych umiejętności Stawka 11 netto/h Praca w godz. 8:00-16:00 Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania klikając w przycisk: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...